Mühendislik

Mühendislik, İkizler Yapı olarak sürdürdüğümüz faaliyetler ve oluşturduğumuz projelerde oldukça önemlidir. Kurulduğumuz günden itibaren mühendislik, mimarlık, proje yönetimi gibi alanları entegre etmekte ve faaliyetlerimizi kurumsal bir şekilde sürdürmekteyiz.

Genç, dinamik ve deneyimli bir ekip ile çalışmakta olup her bir adımı planlamaktayız. İnovatif, yenilikçi ve sürdürülebilir hizmet anlayışı ile hareket etmekte ve mühendislik faaliyetlerini oldukça sistemli şekilde sürdürmekteyiz.

Mühendislik Hizmeti Misyonu

Mühendislik faaliyetlerimizde oluşturduğumuz misyona uygun şekilde hareket etmekteyiz. Hizmet kalitemizi standartların üzerine çıkarabilmemizi sağlayan misyonumuz, genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilen hususlardan oluşmaktadır:

  • Sürdürülebilir yenilikleri hayata geçirerek maliyeti azaltırken doğal kaynakların korunmasını sağlamak
  • Üretim teknolojileriyle ilgili yeni süreçler gerçekleştirmek
  • Mühendislik kültürünü geliştiren çalışmalar içerisinde olmak
  • Yapılan işler ve gerçekleştirilen projeleri takip etmek

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların her biri, İkizler Yapı olarak faaliyetlerimizin kalite standartları üzerinde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yapı projelerimizin temelinde, başarılı mühendislik çalışmaları yatmaktadır. Bu noktada deneyimli ve alanında uzman ekiplerce planlı, kurumsal ve sistemli mühendislik faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Mühendislik Hizmeti Hedefleri

İkizler Yapı olarak mühendislik hizmetlerimizde temel olarak başarıyı hedeflemekteyiz. Profesyonel süreç yönetimi ile çalışmalarımızı sürdürmekte olup genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen hedeflere uygun hareket etmekteyiz:

  • Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişimleri yakından takip etmek, çalışmaların çağa uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak
  • Üstün teknolojik cihazlarla projeler gerçekleştirmek
  • Uzman ekip ile projeleri, mühendislik faaliyetleri kapsamında en iyi şekilde tamamlamak

Sahip olduğumuz her bir hedef, başarılı projeler açısından bir hayli önemlidir. Bu nedenle hedeflerimize uygun şekilde hareket etmekteyiz.

İnovatif Bakış Açısı ile Başarılı Mühendislik Hizmetleri

İkizle Yapı olarak inovatif bir bakış açısına sahip olmakta ve bu bakış açısı ile mühendislik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerle doğru bir iletişim kurmakta, talepleri iyi bir şekilde analiz etmekte ve modern hizmet anlayışının gerektirdiklerine uygun şekilde hareket etmekteyiz.

Sahip olduğumuz ilkeler, başladığımız projeleri profesyonel ve kurumsal olarak sürdürmemiz ve nihayetinde yenilikçi tasarımlar oluşturmamız için itici güç niteliğindedir. İlgili alanlar ile mühendislik hizmetlerini entegre etmekte ve çalışmalarımızı kalite standartlarının üzerinde tamamlamaktayız.

Tüm Hizmetlerimiz
İkizler Yapı, inşaat sürecinde verdiği proje ve danışmanlık hizmetleriyle, her projenin en verimli şekilde sonuçlanmasını hedeflemektedir. İnşaat projelerinin geliştirilmesi ve inşaat sürecinde temel gerekliliklerin yerine getirilmesi, projelerin hayata geçirilmesinde son…
Mühendislik, İkizler Yapı olarak sürdürdüğümüz faaliyetler ve oluşturduğumuz projelerde oldukça önemlidir. Kurulduğumuz günden itibaren mühendislik, mimarlık, proje yönetimi gibi alanları entegre etmekte ve faaliyetlerimizi kurumsal bir şekilde sürdürmekteyiz. Genç, dinamik…
Mimarlık, geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. İkizler Yapı olarak sektörde uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz deneyim ile yapıları inşa etmekteyiz. İnşa sürecinde mimarı tasarıma önem…
Kentsel dönüşüm, depreme karşı dayanıksız bölgelerin, 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanuna göre ıslah edilmesidir. Türkiye’nin deprem bölgesinde yer alması, yapıların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesini zorunlu…
İnşaat, medeniyetlerin gelişiminde en aktif rol oynayan unsurların başında gelir. Çevreye, tabiata, insan yaşamına ve şehir dokusuna en uygun yapılarımızla İkizler Yapı olarak, medeniyeti yeniden inşa ediyoruz. Şeffaf, güvenilir ve…
Menü
Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?