Mimarlık

Mimarlık, geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. İkizler Yapı olarak sektörde uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz deneyim ile yapıları inşa etmekteyiz.

İnşa sürecinde mimarı tasarıma önem vermekte ve müşteri isteklerine uygun estetik tasarımlar gerçekleştirmekteyiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojik ve yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geleceğin Yaşam Alanları için Modern ve Estetik Mimari Tasarım

Yapıların inşasında en önemli hususlardan bir tanesi mimari tasarım olarak bilinmektedir. Konforlu, rahat, estetik ve işlevsel alanlar; kişilerin mutlu ve keyifli bir yaşantı içerisinde olmasını sağlar. Bu bağlamda, çağın gereklerine uygun yapılar için titiz bir mimari tasarım oluşturmak gerekmektedir.

İkizler Yapı olarak bir yapı inşa ederken temel olarak üç ilkeyi ön planda tutmaktayız: işlev, yapı, mimarı tasarım. Birbiriyle doğrudan ilişki içerisinde olan bu üç ilke, göz alıcı ve işlevsel yapıların oluşmasını sağlar. Çalışmalarımızda temel olarak binanın işlevini belirlemekteyiz. Binanın inşa ediliş amacı nedir sorusu, bu noktada bir hayli önemlidir.

Binanın nasıl ayakta kaldığı, yapı ilkesini oluşturmaktadır. Yapısal gereklilik ile estetik görünümü bir araya getirmekte ve hem dayanıklı hem de göz alıcı yapılar inşa etmekteyiz. Bir diğer ilke ise mimari tasarımdır. İyi mimarlığın üst düzey testi olan güzellik, kişilerin mutlu ve huzurlu bir yaşantı içerisinde olacakları alanlar oluşturmaktır.

İkizler Yapı olarak üç temel ilkeye uygun yapılar inşa etmekteyiz. Başlattığımız projelerle işlevsel, dayanıklı, kullanışlı ve estetik görünüme sahip yapılar oluşturmaktayız.

Teknolojik ve Yenilikçi Hizmet Anlayışıyla İşlevsel Yapılar

Teknolojik ve yenilikçi hizmet anlayışına sahip olmamızdan ötürü bütün projelerimizde teknolojinin sunduğu olanakları kullanmaktayız. Mimarlık noktasında, binaların tasarımlarında titiz bir şekilde hareket etmekteyiz ve uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Konfor alanları oluşturabilmek amacıyla hazırladığımız projeler, profesyonel süreci inşa eden detaylara sahiptir.

Sistematik bir şekilde hareket ederek belirlediğimiz adımlara uygun, uzman ekibimizin profesyonelliğini içeren çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sektör hızla geliştiği için çağı yakalamak adına güncel gelişmeleri yakından takip etmekte ve hizmet anlayışımızı sürekli yenilemekteyiz. Ayrıca her bir yapı, kullanım kolaylığı ve işlevselliğe sahiptir.

Doğayla Uyumlu ve Çevre Dostu Yapılar

Doğa dostu ve yeşille uyumlu yapılar inşa etmek, İkizler Yapı olarak bizlerin en çok dikkat ettiği konular arasında yer almaktadır. Bütüncül bir anlayışıyla, sosyal ve çevresel sorumluluk anlayışıyla inşa ettiğimiz yapılar, yeşille tam bir uyum içerisindedir. İnşa sırasında doğal ve çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanmaktayız.

Estetik ve işlevsel yapılar inşa etmek, temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. İnsan ve çevre odaklı yapılarımızın her biri, görünümleriyle ilgi çekmektedir. Ayrıca şehir silueti ile uygunluk gösteren yapılarımızla sektörde öncü olmayı amaçlamakta, bu noktada çalışmalarımızı yenilikçi bir anlayışla ve kurumsal bir şekilde sürdürmekteyiz.

Tüm Hizmetlerimiz
İkizler Yapı, inşaat sürecinde verdiği proje ve danışmanlık hizmetleriyle, her projenin en verimli şekilde sonuçlanmasını hedeflemektedir. İnşaat projelerinin geliştirilmesi ve inşaat sürecinde temel gerekliliklerin yerine getirilmesi, projelerin hayata geçirilmesinde son…
Mühendislik, İkizler Yapı olarak sürdürdüğümüz faaliyetler ve oluşturduğumuz projelerde oldukça önemlidir. Kurulduğumuz günden itibaren mühendislik, mimarlık, proje yönetimi gibi alanları entegre etmekte ve faaliyetlerimizi kurumsal bir şekilde sürdürmekteyiz. Genç, dinamik…
Mimarlık, geleceğin yaşam alanlarını oluşturmak için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. İkizler Yapı olarak sektörde uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz deneyim ile yapıları inşa etmekteyiz. İnşa sürecinde mimarı tasarıma önem…
Kentsel dönüşüm, depreme karşı dayanıksız bölgelerin, 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanuna göre ıslah edilmesidir. Türkiye’nin deprem bölgesinde yer alması, yapıların depreme karşı dayanıklı hale getirilmesini zorunlu…
İnşaat, medeniyetlerin gelişiminde en aktif rol oynayan unsurların başında gelir. Çevreye, tabiata, insan yaşamına ve şehir dokusuna en uygun yapılarımızla İkizler Yapı olarak, medeniyeti yeniden inşa ediyoruz. Şeffaf, güvenilir ve…
Menü
Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?