Hakkımızda

İkizler İnşaat Yapı Sistemleri, 1990 yılında kurulmuştur. Başta Siirt, Balıkesir, Yalova ve İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Uzun yıllara dayanan, deneyim ve tecrübesiyle özel projeleri hayata geçirmektedir.

Geleneksel unsurlarla modern bakış açısını, uzman bir görüş temelinde bir araya getiren İkizler İnşaat kurulduğu andan itibaren oluşturduğu ilkeler doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri odaklılık, güvenirlik, profesyonellik ve doğru iletişim; bu ilkeler içerisinde yer almaktadır.

Çevre

Çevreye duyarlı ve topluma katkı sunan projeler geliştirmek kurumsal ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. Bu durumun farkında olan İkizler İnşaat; alanında deneyimli, dinamik, işini seven bir ekiple çalışmaktadır. Ekip üyeleri, müşteri odaklılık ilkesini ön planda tutarak ve teknolojiden güç alarak hizmet sunmaktadır.

Sektörde bilgi birikimi ve tecrübesini çevre dostu yapılar inşa etmek amacıyla kullanan İkizler İnşaat Yapı Sistemleri, çalışan ve paydaşlarını çevreye duyarlı hizmet verme konusunda teşvik etmektedir. Geri dönüşüme oldukça fazla önem vermekte olup doğal kaynakların bilinçsiz kullanımını, yaptığı çalışmalar ile önlemektedir.

Toplum

İkizler Yapı için topluma katkı sağlamak bir ‘proje’ değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. İkizler Yapı; toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

İş

İkizler Yapı tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.

İletişim

Çalışmalarını güven temelinde sürdürmekte, iş etiğine uygun hareket etmektedir. Hem çalışanları hem de müşterileri ile doğru bir iletişim yürütmektedir. Bu bağlamda müşterilerinin talebini iyi analiz etmekte ve talebi en profesyonel şekilde karşılamaktadır. Kaliteden ödün vermeyen İkizler İnşaat Yapı Sistemleri, adını sektörde geniş kitlelere duyurmayı başarmıştır.

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmete sahip olan İkizler İnşaat, müşteri odaklılık ilkesini göz ardı etmeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknoloji

Projelerinin tamamında teknolojiden yararlanmakta ve yenilikçi yöntemler ile geleneksel yöntemlerimizi harmanlayarak projelerini gerçekleştirmektedir.

İnsan

Projelerinde “insan”ı temel almaktadır. İkizler İnşaat Yapı Sistemleri bünyesindeki her bir çalışan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda bulunduğunu bilir. Çünkü sıfır iş kazasını hedefler ve çalışanın sağlığını her zaman ön planda tutar.

Deneyim ve bilgi birikimini gelecek nesillere taşımak için yoğun bir çalışma içerisinde bulunan İkizler İnşaat sizlere en iyi hizmeti sunmak sürekli gelişim ve değişim halindedir. Adil, etik, dürüst ve profesyonel bir çalışma istiyorsanız, İkizler İnşaat Yapı Sistemleri, sizlere beklentinizden çok daha fazlasını sunacaktır.

Sizlerden aldığı güçle faaliyetlerini sürdüren marka, daha iyi ve özel yaşam alanları oluşturmaya ve nitelikli projeler gerçekleştirmeye devam edecektir.

Menü
Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?